Odzyskiwanie danych serwis.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Free Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane pliki z Androida bez utraty jakichkolwiek plików

Jeśli straciłeś wszystkie cenne dane z urządzenia z systemem Android, nie rozpaczaj – istnieje kilka sposobów na odzyskanie danych bez utraty jakichkolwiek plików! Te darmowe i łatwe w obsłudze programy sprawiają, że cały proces jest szybki i bezpieczny. Narzędzia te pozwolą Ci również przywrócić utracone zdjęcia, filmy i inne pliki do Twojego urządzenia.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Free Android Data Recovery może pomóc odzyskać utracone lub usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Jest kompatybilny z komputerami z systemem Windows, ale nie z komputerami Apple Mac. Co więcej, nie wymaga żadnych wcześniejszych umiejętności i jest łatwy w użyciu. Aby przywrócić utracone dane, musisz wykonać tylko trzy proste kroki. Po pierwsze, musisz pobrać program, następnie musisz podłączyć urządzenie do komputera, a na koniec uruchomić skanowanie. Oprogramowanie ma ulepszony interfejs i jest całkowicie bezpieczne w użyciu; nie usunie żadnych plików ani danych.

Po drugie, powinieneś wiedzieć, że oprogramowanie do odzyskiwania danych Android działa za pomocą skanowania dysku bajt po bajcie. Zapewnia to, że proces odzyskiwania jest szybki. Chroni również Twoje urządzenie przed wpływem wirusów i dołączonych wtyczek. W przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych, nie zawiera żadnego złośliwego kodu ani nie kradnie Twoich danych osobowych.

Po trzecie, powinieneś szukać aplikacji, która dobrze współpracuje z Twoim urządzeniem. Oprogramowanie powinno obsługiwać wiele urządzeń i odzyskiwać wszystkie rodzaje plików. Powinno być również kompatybilne z systemem operacyjnym Twojego urządzenia. Powinieneś również sprawdzić cenę oprogramowania, ponieważ powinno być dla ciebie przystępne. Oprogramowanie powinno być również kompatybilne z urządzeniem android.

Oprócz zdjęć i filmów, Free Android Data Recovery może przywrócić usunięte lub utracone wiadomości tekstowe. To oprogramowanie działa z ponad 100 markami komórkowymi i sieciami komórkowymi. Może nawet odzyskać przychodzące połączenia telefoniczne. Obsługuje również wiele różnych formatów plików.

MobiKin Doctor dla Androida

Jeśli zmagasz się z utratą danych, MobiKin Doctor jest świetnym rozwiązaniem. To oprogramowanie pozwala odzyskać usunięte dane z urządzenia z systemem Android. Obsługuje ponad 200 różnych urządzeń i wersji systemu operacyjnego Android. Posiada również funkcje tworzenia kopii zapasowych i podglądu usuniętych plików. Ma również wysoki wskaźnik sukcesu w odzyskiwaniu usuniętych plików.

Działa poprzez wykrywanie wewnętrznej pamięci masowej urządzenia z systemem Android, a następnie skanowanie jej w celu odzyskania usuniętych plików. Program ma intuicyjny interfejs i pomaga odzyskać pliki szybko i łatwo. Ponadto umożliwia wykonanie kopii zapasowej wszelkich istniejących plików na urządzeniu z systemem Android na komputerze przed próbą przywrócenia usuniętych plików.

Jeśli szukasz łatwego sposobu na odzyskanie usuniętych plików z urządzenia z systemem Android, możesz rozważyć bezpłatną wersję próbną programu MobiKin Doctor. Będziesz mógł pobrać oprogramowanie, używać go do odzyskiwania usuniętych plików, a nawet eksportować kontakty do kompatybilnych formatów plików. Oprócz tego, że jest darmowy, będziesz również korzystać z bezpłatnych aktualizacji i wsparcia przez cały rok. Ponadto możesz skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy firmy, jeśli nie jesteś zadowolony z działania programu.

MobiKin Doctor for Android to potężny i niezawodny program do odzyskiwania danych, który pozwala odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Obsługuje zarówno pamięć wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Dzięki temu jest to uniwersalne narzędzie dla użytkowników wszystkich typów urządzeń z systemem Android. Jest łatwy w użyciu i ma wysoki wskaźnik sukcesu.

Wiertło tarczowe

Disk Drill for Android to program, który skanuje wewnętrzne i zewnętrzne systemy pamięci masowej urządzenia z systemem Android w celu znalezienia utraconych lub usuniętych plików. Może odzyskać utracone pliki w wielu formatach, w tym filmów, obrazów, plików audio i dokumentów. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs został zaprojektowany, aby zaoszczędzić czas podczas odzyskiwania utraconych danych. Program pozwala również na podgląd odzyskanych plików przed odzyskaniem ich na komputer. Następnie można je zapisać lub przenieść na inne urządzenie za pomocą połączenia USB.

Wersja Disk Drill na Androida obsługuje zarówno szybkie, jak i głębokie skanowanie. Głębokie skanowanie trwa dłużej, ale jest bardziej dokładne. Obie wersje pochodzą z filtrami do podglądu i wyboru danych, które chcesz odzyskać. Niezależnie od tego, czy masz smartfon Nexus lub tablet z systemem Android, Disk Drill może odzyskać utracone dane z każdego urządzenia.

Disk Drill jest darmowy do pobrania i wypróbowania. Działa zarówno na starszych komputerach Mac, jak i na nowoczesnych pecetach. Aby urządzenie z Androidem działało z Disk Drill, musisz mieć je zakorzenione i podłączone do komputera. Ponadto będziesz musiał przyznać uprawnienia programowi do skanowania urządzenia.

Disk Drill posiada intuicyjny interfejs, dzięki któremu jest łatwy w obsłudze. Wyświetla również informacje w czasie rzeczywistym, gdy odbywa się proces skanowania. Można zobaczyć liczbę zeskanowanych plików i ile czasu pozostało do zakończenia skanowania. Po zakończeniu, można zamontować pliki wynikowe jako dyski wirtualne i przeglądać je za pomocą Eksploratora plików. To oprogramowanie do odzyskiwania danych obsługuje wiele typów plików, w tym surowe pliki zdjęć.

AnyMP4

AnyMP4 Android Data Recovery to oprogramowanie, które może odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Pomoże Ci również naprawić uszkodzone, zablokowane lub zamrożone telefony. Posiada również funkcję automatycznych aktualizacji. Aby rozpocząć pracę, wystarczy pobrać program i dwukrotnie kliknąć na ikonę na pulpicie. Po zainstalowaniu, program pokaże Ci główny interfejs.

Aby zaoszczędzić pieniądze, AnyMP4 oferuje kod kuponu 50% zniżki. Ten kod jest ważny zarówno na polecane produkty, jak i na każdy inny zakupiony produkt. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wpisać kod ANYGOTD na stronie kasy. Nie ma limitu, ile razy można użyć kodu kuponu i jest on ważny dożywotnio.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac to przydatne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych Androida. To narzędzie działa na prawie wszystkich urządzeniach z systemem Android, w tym smartfonach, tabletach i kartach SD. Odzyskuje również usunięte pliki i pozwala na podgląd odzyskanych plików przed ich przywróceniem. Można również wybrać opcję przywrócenia tylko tych plików, które są potrzebne. Program jest dostępny zarówno dla komputerów z systemem Windows, jak i Mac i jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Android od 2.1 do 5.0.

AnyMP4 Android Data Recovery został zaprojektowany, aby zapewnić najlepsze doświadczenie użytkownika podczas odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie pozwala na podgląd pełnowymiarowych obrazów i innych danych, gdy są one skanowane. Organizuje również pliki w różnych kategoriach na podstawie ich typów, dzięki czemu można łatwo znaleźć i przywrócić dane, których potrzebujesz.

EaseUS MobiSaver for Android Technician

EaseUS MobiSaver posiada prosty interfejs, dzięki któremu odzyskiwanie usuniętych plików z Androida staje się dziecinnie proste. To oprogramowanie jest w stanie odzyskać większość plików, nawet tych, które zostały usunięte przypadkowo lub w wyniku ataku wirusa. Odzyskuje pliki z pamięci wewnętrznej, jak również karty pamięci. Jego filtry ułatwiają zawężenie wyszukiwania w celu odzyskania konkretnych plików.

EaseUS MobiSaver może odzyskać usunięte pliki multimedialne, a nawet odzyskać pliki ze sformatowanych kart SD. Obsługuje również wiele różnych urządzeń android i może odzyskać utracone kontakty. Program jest łatwy w użyciu i pochodzi z przystępną ceną. Użytkownicy mogą go używać do przywracania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android, w tym urządzeń Samsung Galaxy i urządzeń HTC.

EaseUS MobiSaver posiada trzy tryby odzyskiwania danych: pamięć wewnętrzna, pamięć zewnętrzna oraz wiadomości KIK. Oprogramowanie to oferuje również dożywotnie wsparcie techniczne. Program potrafi przywrócić między innymi notatki, historię połączeń oraz zakładki Safari. Może również odzyskać dane z kopii zapasowych iCloud oraz iTunes.

EaseUS MobiSaver to popularne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Został zaprojektowany przez międzynarodową firmę programistyczną i ma ponad dwa miliony pobrań. Ma jednak pewne ograniczenia i nie jest idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju problemu z odzyskiwaniem danych. EaseUS MobiSaver for Android jest najlepszy dla użytkowników domowych, ponieważ jego interfejs jest przyjazny dla użytkownika. Może przywrócić ważne pliki w ciągu kilku minut.

Wyszukiwarka zduplikowanych plików Disk Drill

Disk Drill to narzędzie do odzyskiwania danych typu all-in-one, które pomaga użytkownikom Windows i Mac odzyskać usunięte pliki. Pomaga również użytkownikom uzyskać dostęp do ich zewnętrznych dysków USB. Ponadto obsługuje wiele metod odzyskiwania, a nawet znajduje kopie cieni plików systemowych. Może odzyskać wszystkie rodzaje usuniętych plików i folderów, niezależnie od ich lokalizacji lub formatu.

Aby użyć Disk Drill, najpierw odblokuj swoje urządzenie i włącz Debugowanie USB. Następnie możesz włączyć Opcje Dewelopera na swoim urządzeniu, dotykając siedem razy pola „Build Number”. Po wykonaniu tej czynności, możesz odwiedzić Ustawienia > Opcje Deweloperskie i włączyć je. Ponadto, jeśli masz zakorzenione urządzenie, będziesz musiał przyznać Disk Drill pozwolenie na rootowanie telefonu.

Disk Drill posiada funkcję podglądu, która pozwala na podgląd odzyskanych plików. Program zapamiętuje również metadane o usuniętych plikach. Wybierając te pliki, można je łatwo odzyskać i odzyskać. Disk Drill oferuje również opcję odzyskiwania, która pozwala wybrać katalog do przechowywania odzyskanych plików. Należy jednak unikać wybierania tego samego urządzenia pamięci masowej, co urządzenie, które chcesz odzyskać.

Program dostarczany jest w wersji darmowej, która pozwala odzyskać do 500MB danych. Możesz również uaktualnić do Pro Plan, aby uzyskać zaawansowane funkcje, takie jak automatyczne skanowanie S.M.A.R.T. i usuwanie zduplikowanych plików. Aby uzyskać pełne korzyści z Disk Drill, możesz pobrać go z oficjalnej strony internetowej.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]